r e k l a m a

Freelancerzy często pytają znajomych i rodzinę, gdzie można znaleźć klientów, ale to raczej mało efektywne podejście. Możesz rozwijać swój biznes, korzystając z portalu społecznościowego, takiego jak LinkedIn, Facebook lub Twitter, ale warto pamiętać, że masz do czynienia z ogromną ilością ludzi, którzy mają podobne cele jak ty. Warto więc poszukać innych, bardziej efektywnych sposobów. Rozwijanie (więcej…)

Pracuj zdalnie

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Z jakimi wyzwaniami wiąże się praca zdalna? Praca zdalna cieszy się coraz większą popularnością wśród pracowników i pracodawców. Wiąże się ona jednak ze sobą pewne wyzwania. Oto kilka z nich. Po pierwsze, praca zdalna może być dość izolująca. Możesz czuć się osamotniony, jeśli pracujesz w domu lub w małym biurze. Często pracownicy zdalni nie mają takiego samego kontaktu z innymi pracownikami, jak pracownicy (więcej…)

Sekrety sukcesu w tworzeniu doskonałego CV

Opublikowane przez | 24 sierpnia 2023 | Aktualności

r e k l a m a

CV to skrót od życiorysu. W CV umieszczamy informacje o naszej karierze zawodowej, doświadczeniu, wykształceniu, umiejętnościach i zainteresowaniach. CV jest jednym z najważniejszych dokumentów, którym posługujemy się podczas poszukiwania pracy. Dlatego warto wiedzieć, jak napisać dobre CV.Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wybór odpowiedniego szablonu CV. Nie musi to być nic skomplikowanego. (więcej…)

r e k l a m a

Praca to dla wielu z nas kluczowy element życia. Najważniejsze jest dla nas to, żebyśmy mogli utrzymać się sami i żebyśmy mogli się realizować. W Polsce coraz częściej pracodawcy poszukują pracowników przez Internet. Dlatego warto jest wiedzieć, jak skutecznie wyszukiwać pracę w internecie . Oto kilka sprawdzonych metod.

1. Portsale

Portale internetowe, takie jak Indeed , to jedne z najpopularniejszych (więcej…)

Wybór ofert

Opublikowane przez | 18 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Z pewnością wybór ofert pracy na rynku jest bardzo duży ale niestety nie dla kobiet. W okresie letnim pojawia się bardzo dużo opcji pracy dla mężczyzn, ponieważ rozpoczynają się budowy, mamy możliwość dorobienia, ponieważ wszędzie potrzebni są silni fizycznie pomocnicy. Co jednak mają zrobić kobiety?

Oferty pracy dla kobiet
Tak naprawdę najczęściej oferta pracy dla kobiet ogranicza się do tego, że może (więcej…)

Praca w Anglii

Opublikowane przez | 4 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Praca dobrze płatna

Gdzie znaleźć pracę dobrze płatną. Bez pomocy znajomych i tzw. znajomości znalezienie dobrze płatnej pracy jest nie lada wyzwanie. Trzeba sporo czasu na zdobycie cennego doświadczenia i szczebelkami kroczek po kroczku nasza kariera będzie sama szła ku górze. Praca najlepiej płatna jest w branży medycznej i informatycznej. Sporo da się zarobić też w polityce i prawie.

Praca dla każdego (więcej…)

r e k l a m a
Witaj na portalu praca.kazimierz-dolny.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.