Aktualności

r e k l a m a

Praca to dla wielu z nas kluczowy element życia. Najważniejsze jest dla nas to, żebyśmy mogli utrzymać się sami i żebyśmy mogli się realizować. W Polsce coraz częściej pracodawcy poszukują pracowników przez Internet. Dlatego warto jest wiedzieć, jak skutecznie wyszukiwać pracę w internecie . Oto kilka sprawdzonych metod.

1. Portsale

Portale internetowe, takie jak Indeed , to jedne z najpopularniejszych (więcej…)

Wybór ofert

Opublikowane przez | 18 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Z pewnością wybór ofert pracy na rynku jest bardzo duży ale niestety nie dla kobiet. W okresie letnim pojawia się bardzo dużo opcji pracy dla mężczyzn, ponieważ rozpoczynają się budowy, mamy możliwość dorobienia, ponieważ wszędzie potrzebni są silni fizycznie pomocnicy. Co jednak mają zrobić kobiety?

Oferty pracy dla kobiet
Tak naprawdę najczęściej oferta pracy dla kobiet ogranicza się do tego, że może (więcej…)

Praca w Anglii

Opublikowane przez | 4 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Praca dobrze płatna

Gdzie znaleźć pracę dobrze płatną. Bez pomocy znajomych i tzw. znajomości znalezienie dobrze płatnej pracy jest nie lada wyzwanie. Trzeba sporo czasu na zdobycie cennego doświadczenia i szczebelkami kroczek po kroczku nasza kariera będzie sama szła ku górze. Praca najlepiej płatna jest w branży medycznej i informatycznej. Sporo da się zarobić też w polityce i prawie.

Praca dla każdego (więcej…)

r e k l a m a
Witaj na portalu praca.kazimierz-dolny.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.